Etiketimet Postime të etiketuara me "Moliére"

Etiketim: Moliére

80+ thënie nga Moliére

Përktheu dhe përshtati: Skender Mustafi Njerëzve nuk u pengon të jenë të ligj; por ata asnjëherë nuk duan të dalin qesharak ...