Etiketimet Postime të etiketuara me "sulm"

Etiketim: sulm

Deklaratë nga Glenn Mangham – anglezi i cili mposhti Facebook-un (video...

Glenn Mangham sulmoi rrjetin shoqërorë Facebook në Prill dhe Maj të vitit të kaluar dhe arriti të kopjojë kodin e tërë të portalit. Në...

Sulm i drejtpërdrejt mes konkurrentëve

Shkroi: Skender Mustafi Kohëve të fundit sulmi i konkurrentëve në kampanjat e reklamimit është bërë i drejtpërdrejtë. Më poshtë mund të shihni se si Samsung...